Apie…

Sveiki,

malonu susipažinti, mano vardas Monika. Visada mėgau gaminti, bet ganėtinai neseniai gyvenime atradau aistrą maistui ir sveikesnei gyvensenai.
Iš tikrųjų viskas prasidėjo nuo sporto. Sportuodavau daug, bet valgydavau viską. Kartais “prisižiūrėdavau”, t.y. ribodavau save, sumažindavau riebių ir saldžių maisto produktų kiekį, neleisdavau sau bandelių, saldainių, skaičiuodavau kalorijas. Ir spėkite, ar tai yra pastovu?Tokio plano man pavykdavo laikytis ne ilgiau kaip dvi savaites. Ir tada labas, bandele su karamele ir oreo šokolade. Taigi dėl to, pradėjau daugiau domėtis sveika mityba bei gyvensena, atradau daug alternatyvų. Galiausiai pati pradėjau daugiau ir sveikiau gaminti, mintys nuolatos sukdavosi apie maistą, ką, kaip ir kada gaminsiu ir maisto gamyba pradėjo užimti vis aukštesnę vietą… ir vieną vakarą gimė mintis pradėti kurti maisto blogą, kuri manęs neapleido.

Šiame bloge noriu su jumis pasidalinti įvairiais receptais. Mano nuomone, svarbiausia valgyti tikrą maistą, rinktis mažiau apdorotus maisto produktus ir palaikyti balansą. Jei kartais norite suvalgyti tą bandelę su karamele ar gabalėlį oreo šokolado – prašom, viena bandelė nieko nepakeis. Svarbu palaikyti ritmą. Aš atradau, kas man labiausiai tinka, kaip sveikiau maitintis galiu pastoviai. Nesu nei vegetarė, nei veganė, nei paleo, valgau viską ir manau, jog kartkartėmis turėti cheat meals nėra nuodemė. Nesakau, kad mano pasirinkimai geriausi, bet jie tinka man ir mano gyvenimo būdui.

Taip pat noriu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi atitinkamomis su mityba susijusiomis temomis.

Būkime sveiki ir stiprūs, sveikai bei skaniai maitinkimės bei džiaukimės gyvenimu!

It’s all about balance.

Monika.